









Ingersoll-Armastrong I02201
449.00€
Ex Tax: 362.10€
- Stock: In Stock
- Model: I02201
Men's Automatic watch made of rose gold-tone stainless steel with brown leather strap and black dial
| Jewellery | |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch | |
| Case Colour | Rose gold |
| dial | Black |
| Functions | Date / Day / Month / Year / 24 hour time display |
| Thickness | 17mm |
| Gender | Men |
| Case material | Stainless steel |
| Glass | Special hardening mineral |
| Strap material | Brown leather (width 22 mm) |
| Bundle | Safety clasp |
| Waterproof | 10 ΑΤΜ |
| Mechanism | Automatic |
| Case width | 45mm |




