









Ingersoll-Bloch I02603
369.00€
Ex Tax: 297.58€
- Stock: In Stock
- Model: I02603
Men's Steel automatic watch with black leather strap and black dial
| General | |
| Gender | Men |
| Jewellery | |
| Guarantee | 2 Years |
| Watch | |
| dial | black |
| Functions | Date / Day / Month |
| Thickness | 16mm |
| Glass | Special hardening mineral |
| Strap material | Black leather (width 21 mm) |
| Bundle | safety clasp |
| Waterproof | 20 ATM (screw crown) |
| Mechanism | Automatic |
| Case width | 45mm |




