









Ingersoll-Hawley I04603
489.00€
Ex Tax: 394.35€
- Stock: In Stock
- Model: I04603
Men's Automatic watch made of rose gold-tone stainless steel with brown leather strap and white dial
| General | |
| Gender | Men |
| Watch | |
| Case Colour | Rose gold |
| dial | white |
| Functions | Date ,Power Reserve ,Hours, minutes and seconds |
| Thickness | 15mm |
| Case material | Stainless steel |
| Glass | Special hardening mineral |
| Strap material | Brown leather (width 22 mm) |
| Bundle | Buckle |
| Waterproof | 5 ΑΤΜ |
| Mechanism | Automatic |
| Case width | 44mm |
| Warranty | 2 Years |




