





Ingersoll-Vamp I07001
359.00€
Ex Tax: 289.52€
- Stock: In Stock
- Model: I07001
Women's watch made of rose gold-tone stainless steel with black leather strap and silver dial
| General | |
| Gender | Women's |
| Watch | |
| Case Colour | Rose gold |
| dial | Silver |
| Thickness | 10 mm |
| Case material | Stainless steel |
| Glass | Special hardening mineral |
| Strap material | Black leather (width 18 mm) |
| Bundle | Buckle |
| Waterproof | 5 ΑΤΜ |
| Mechanism | Automatic |
| Case width | 38 mm |
| Warranty | 2 Years |




