



Pre-order




Ingersoll-The Challenger I12301
489.00€
Ex Tax: 394.35€
- Stock: Pre-order
- Model: I12301
Men's automatic stainless steel watch with black rubber strap and gray black dial
| General | |
| Gender | Men |
| Watch | |
| dial | Grey Black |
| Thickness | 13.5mm |
| Case material | Stainless steel |
| Glass | Special hardening mineral |
| Strap material | Black rubber (width 28 mm) |
| Bundle | Buckle |
| Waterproof | 5 ΑΤΜ |
| Mechanism | Automatic |
| Case width | 44.6mm |
| Warranty | 2 Years |




